Jesteśmy na
widzisz zagrozenie? dzwon! 112 lub 998
WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE
Dodane: 15-01-2018

W dniu 14.01.2018r. w Remizie Strażackiej w Wiśniowej odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze podsumowujące rok 2017.

Druhów z OSP swoim udziałem zaszczycili zaproszeni goście:

• Członek Zarządu Powiatu Myślenice – Krzysztof Dybeł
• Komendant Powiatowy PSP w Myślenicach – bryg. mgr inż. Sławomir Kaganek
• Wójt Gminy Wiśniowa – Wiesław Stalmach
• Radna Gminy Wiśniowa – Teresa Węglarz
• Radny Gminy Wiśniowa – Grzegorz Kaczmarczyk
• Radny Gminy Wiśniowa – Jan Chabiński
• Prezes ZOG ZOSP RP w Wiśniowej – Ryszard Dudzik
• Komendant Gminny ZOSP RP w Wiśniowej – Jan Świerszcz
• Przewodnicząca KGW z Wiśniowej – Urszula Moryc

Zebranie poświęcone było podsumowaniu działalności za rok 2017 oraz planowaniem nowych przedsięwzięć na 2018r.

Podczas zebrania druh Piotr Węglarz oraz druh Stanisław Jasek uroczyście podziękowali Komendantowi Powiatowemu PSP w Myślenicach – bryg. mgr inż. Sławomirowi Kagankowi, Radnej Gminy Wiśniowa Teresie Węglarz, oraz Przewodniczącej KGW z Wiśniowej Urszuli Moryc za bezinteresowną pomoc, poświęcenie i zaangażowanie w działania na rzecz naszej jednostki.

Strażacy wyjeżdżali w 2017r. do zdarzeń 41 razy, w tym 13 razy do pożarów, 27 innych zagrożeń oraz 1 fałszywy alarm.

Po uzyskaniu opinii organu kontroli, którą dla OSP jest komisja rewizyjna Zarządowi zostało udzielone absolutorium za działania w roku 2017.

Projekt i wykonanie: Piotr Śmigla