Jesteśmy na
widzisz zagrozenie? dzwon! 112 lub 998
widzisz zagrozenie? dzwon! 112 lub 998
widzisz zagrozenie? dzwon! 112 lub 998
widzisz zagrozenie? dzwon! 112 lub 998
widzisz zagrozenie? dzwon! 112 lub 998
Wypadek drogowy
Dodane: 03-07-2017

Dnia 02 lipca 2017r tuż po godzinie 12:00 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego który miał miejsce w Wiśniowej na Drodze Wojewódzkiej nr 964. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano dwa samochody osobowe marki Mitsubishi Colt oraz Daewoo Lanos.

Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz udzielenie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy kierującej pojazdem Mitsubishi. Do zdarzenia zostały zadysponowane trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego w celu przetransportowania na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Myślenicach w sumie siedem osób poruszających się w.w samochodach. Dalszymi czynnościami druhów było zabezpieczenie aut oraz odblokowanie i uprzątnięcie jezdni. Na czas akcji droga została zamknięta. Po zakończonych działaniach nastąpił odjazd do koszar.

Udział w akcji brały:
-OSP Wiśniowa
-JRG Myślenice
-2x ZRM Myślenice oraz ZRM Gdów
-Policja

Projekt i wykonanie: Piotr Śmigla